סדנת רפואה קבלית 

לקורס רפואה אונליין:

לחצו כאן

חשיבות רפואה קבלית נובעת מכך שהסדנה עוסק ברובד האנרגטי כולל כיצד לשנות דין התלוי על אדם שכאמור ששום תרופה או טיפול תזונתי יכולים לפתור! תזונה נכונה וספורט חשובים מאוד לשמירת בריאות תקינה אך לפעמים זה לא מספיק. הסיבה לכך היא שרוב המחלות מתחילות ברובד האנרגטי, נפשי ולאחר מכן מתגלות ברובד הגשמי. לפעמים מדובר בכך שיש דין התלוי מעל ראשו של האדם ובמצב כזה שום תרופה בעולם לא תעזור, רק שינוי הדין יעזור!

שלושה מפגשים מרתקים …..

דוגמה מדיטציה לרפואה לחץ כאן

קורס רפואה קבלית הקרוב לפרטים לחץ כאן

המילה בריאות על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO) היא: "תחושת רווחה גופנית, נפשית וחברתית" היא אינה רק גשמית/גופנית ולכן למרות חשיבותה של הרפואה המערבית, יש צורך בהבנה שמעבר לתפיסה הגשמית הקיימת ברפואה קבלית.

מאמר קרטנא אסיא

בספר הזוהר…בסוף פרשת האזינו
"והווה אומר ככה: הקדוש ברוך דן דינים של בני אדם מלמעלה. הן למוות, הן לעקור אותו מהשורש, הן לעקור אותו שלא יהיה לו בנים, הן להענישו ברכושו ולתת אותו בבית האסורים. מי שנגזר עליו לעונש רכוש, נופל בבית חוליו ואינו נירפא עד שייתן את כל מה שנגזר עליו. לאחר שנתן את כל מה שנגזר עליו עד שנרפא ויצא מבית האסורים…"
האמור לעיל מהווה מקור קבלי מיוחד לכך שבזמן מחלה כאשר אדם נופל למשכב יש דיון בבית הדין של מעלה האם האדם יחיה או חלילה היגיע זמנו להסתלק מן העולם. בספר הזוהר כתוב שבזמן שאדם שוכב על מיטת חוליו, השכינה נמצאת ליד ראשו ומלאך המוות ליד רגליו, עד שיוכרע הדין, וזוהי הסיבה מדוע לפעמים אנשים צעירים ובריאים מתים כביכול ממחלה קלה. לא המחלה היא הגורם כי אם הדין ששרה על האדם גרם לפטירתו בטרם עת. באמצעות כלים קבליים אנו לומדים כיצד לעזור לנפש לרפא את הגוף. במידה וגם את/ה חושבים שכדאי לדעת את התובנות הקבליות למחלות, יש לנו קורס מצוין בעבורכם כאן במרכז מיכאל.

לפרטים והרשמה – 09-7404969