קורס רפואה קבלית בתל אביב

עקב המצב –  קורס מלא מוקלט במבצע – לחצו כאן

 

למי מתאים קורס רפואה קבלית?

קורס הרפואה הקבלית מתאים לכול אדם שבריאות חשובה לו, לכול אדם המאמין שאפשר לחזק את יכולת הריפוי הטבעי של הגוף ולכול מי שמאמין שיש קשר הדוק בין הנפש והרגש לבריאות הגוף' הקורס מתאים למטפלים ולפרטיים כאחד.

שלום רב,

מה מיוחד בקורס?

מיוחדות הקורס לרפואה קבלית נובעת מכך שהוא עוסק ברובד האנרגטי של המחלות מכוון שבזמננו יש מקרים שבהם תרופה או טיפול תזונתי לא מצליחים לגרום לריפוי!

תזונה נכונה וספורט חשובים מאוד לשמירת בריאות תקינה אך לפעמים זה לא מספיק! לפעמים מדובר בכך שיש קטרוג, כוח דין, על האדם ובמצב כזה שום תרופה בעולם לא תעזור, רק שינוי הדין יעזור!

מקורו של הרעיון הנ"ל הוא במאמר "קרטנא אסיא" (בספר הזוהר ע"פ פירוש הסולם בסוף פרשת האזינו) המסביר שבזמן מחלה כאשר אדם נופל למשכב יש דיון בבית הדין של מעלה באם האדם יחיה או חלילה היגיע זמנו להסתלק מן העולם. בספר הזוהר כתוב שבזמן שאדם שוכב על מיטת חוליו, השכינה נמצאת ליד ראשו ומלאך המוות ליד רגליו, עד שיוכרע הדין, וזוהי הסיבה מדוע לפעמים אנשים צעירים ובריאים מתים כביכול ממחלה קלה, לא המחלה היא הגורם לפטירתו בטרם עת של האדם כי אם הדין ששרה עליו. באמצעות כלים קבליים אנו לומדים כיצד להמתיק את הדין וכיצד לעזור לנפש לרפא את הגוף.

בנוסף, המילה בריאות על פי ארגון הבריאות העולמי (WHO) היא: "תחושת רווחה גופנית, נפשית וחברתית" היא אינה רק גשמית/גופנית ולכן למרות חשיבותה של הרפואה המערבית, יש צורך בהבנה שמעבר לתפיסה הגשמית, גישה הקיימת בקורס שאני מלמד.

 

מהו ארגז הכלים הקבלי בו נשתמש בקורס?

בקורס לומדים ונעזרים בכוח צירופי אותיות קבליים, על מנת לגלות את אור הבורא וכוח הריפוי באמצעות האותיות, חשוב במיוחד הסבר אותנטי למשמעות הצירופים וכיצד להשתמש בהם.

מה הקורס נותן לי?

הבנת הקשר בין האיברים לבין מחשבות ורגשות, קבלת אותיות המתאימות לריפוי לפי אופי הבעיה, חיזוק יכולות הריפוי האנרגטי, פתיחה וחיזוק ערוצי הריפוי שבגוף, חיזוק יכולות ההגנה אנרגטית וכול זאת ממקורות קבליים כגון ספר הזוהר וכתבי האר"י.

מדוע צריך את הידע הזה?

מיכון שאנו נמצאים בתקופה בה האתגרים הניצבים בפנינו לובשים צורה חדשה, לכן יש צורך לחדש הבנות וללמוד להשתמש "בטכניקות" מחשבה חדשות.

האם הידע הזה עוזר באופן פרקטי עם מחלות?

מניסיוני האישי וגם של תלמידים שלמדו בקורס הידע עוזר באופן מעשי ומוחשי בחיים.

חשוב לדעת

במידה ומחמיצים שיעור יש גיבוי מוקלט אותו ניתן יהיה להשלים.

חוות דעת לקורס רפואה וקבלה, מכללת גליל מערבי

שעורים אלה הם כזריקה רוחנית, שנספגת בכל תא ותא וממלאת אותו באנרגיה שלא ידענו שחסרה.הרב נגר, בידיעותיו הרבות, ברגישות, קשב ומסירות אין-קץ למשימתו, הצליח להוביל כל אחד מאיתנו אל הצמתים שבהם הוא חווה עכבות וכישלונות, עוגמות נפש וצער בחייו ולמצוא את האור למנף את הרגשות וההשלכות הנלוות, למקום של התפתחות ותיקון.

בנוסף, למדנו למצוא עוצמות וכוחות שטמונים בתוכנו ולראות את כל הטוב שיש בחיינו ובחובנו. ועל כך אודה לו הרבה אחרי תום הקורס.

בברכה, אווה דהאן

חוות דעת – קורס רפואה וקבלה שלב ב', מכללת גליל מערבי

עם סיום הקורס רצוני להודות לך על מה שהענקת לנו במסגרת הקורס, מתוך ים אוצרות הקבלה ,בחרת כלים בהם נעזרנו ונוכל לעזור לאחרים ולכל מי שזקוק לריפוי,פיזי נפשי ,ורגשי,,,,,כמטפל הוליסטי ינקתי את הידע באהבה וחומר הלימוד תאם את יכולת הקיבול של הכיתה.

אין ספק שיש עוד מה ללמוד לשנן שוב ושוב,אך בעזרתך הבנו את העיקרון ונלך בדרך בה הנחת אותנו בהבנה וסבלנות.

בעזרת הכלים שלמדנו במהלך הקורס,התוודענו להיבטים שונים באישיות ונשמת האדם וחייו. העשרת את הידע שרכשנו בשלב א של קורס הקבלה והיום יוצאים לדרך חכמה מובנת יותר,על כך מודה אני לך בשמי ובשם כיתת הלימוד

בברכה דניאל ברוך נהריה

התרשמות מהקורס בוידאו המצורף

 

שם הקורס: רפואה וקבלה

שם המרצה:  יחזקאל נגר

נושאים בקורס:

לחץ והמקובל ר' דוד ואלי על רפואה, מקור האנרגיה והדרך להתחבר אליו, מרכזי אנרגיה בגוף לפי הספירות, מדיטציית תיקון הנפש – מורכב וחזק, חלקי הנפש ליחות בגוף ותיקון המידות    , מערכת הדם –הבנה וכלים לריפוי, מזון וושט, ריאות , לב, כליות ואלרגיות, בעיות עור, קיבה ותריסריון, כבד, מחלת הסרטן, כיס המרה והמראה, לבלב וטחול, כוח מחשבה ושמות – צופן רפואה כללי, רפואה מונעת, כוח הרפואה שבשמע ישראל,  מחלה והערכה, המוח והמחשבות, רפואה באמצעות מערכת העצבים, האיברים בפנים,  סגולת המקווה לריפוי, אנא בכוח וריפוי, דיכאון והמערכת ההורמונאלית, שינוי שם מקום מעשה, השפעת עין הרע על בריאות, זמנים ומקומות אנרגטיים, מעיים, בעיות כניסה להיריון ועוד …

לפרטים והרשמה – יחזקאל  09-7404969

מדיטציה לרפואה לחץ כאן


     להרשמה ותשלום מאובטח לחץ כאן       נא להוסיף פרטים מלאים בטופס ההרשמה


המקורות לידע המוצע בקורס:

ספר יצירה המיוחס לאברהם אבינו.
ספר הזוהר של ר' שמעון בר יוחאי.
כתבי הרפואה של הרמב"ם.
כתבי האר"י…
הלימוד חוויתי והוא כולל עבודה אישית, פנימית והתפתחותית