המלצות

ברגשי-חום פנימי שמצליח להמיס במקצת את הרצון לקבל לעצמך.
מעבר לכך ים של תובנות להבהרת שאלות רבות על מהות והתנהלות היום יום
וגם קורטוב של רוח שמצליח לרומם מעל הדגירה
תודה על הכול חזי
משה כהן
שסק סחר וקמעונאות

הלימוד במרכז מיכאל מאפשר לי לדלג על ה- "להבין" שאני כל כך חייבת להיות מצוינת בו. בהרצאות אני משתדלת בעיקר להרגיש. הלימוד מאפשר לי לשים את עצמי כל הזמן על ציר התקדמות שלי עם עצמי. איפה אני ביחס לאור, כמה השתדלתי, כמה הייתי במודעות, איפה אני בתהליך תיקון המידות שלי. הלימוד מאפשר לי לרצות וגם לנסות להיות במודעות ולא "לדעת" או "להחכים". יש ימים / תקופות שאני מרגישה שהאור חומק ממני ואני רחוקה ממנו ואז כשאני מגיעה ללימוד אני מיד מרגישה צורך לבכות. כאילו הנשמה שלי אומרת לי "אני מתגעגעת לאור" / את במקום הנכון".
מירב ט.

הלימוד במרכז מיכאל מספק לנו מקור מידע לעולם הרוחני , תשובות וכלים עם /אתגרים /קונפליקטים שאנו מתמודדים איתם בחיי יום יום ,צמיחה אישית וסביבתית .
האירועים במרכז מיכאל מחזקים את האמונה שלנו ומספקים לנו שלווה ורוגע בחיי יו יום .
אסנת ו.

חוות דעת לקורס רפואה וקבלה, מכללת גליל מערבי
שעורים אלה הם כזריקה רוחנית, שנספגת בכל תא ותא וממלאת אותו באנרגיה שלא ידענו שחסרה.הרב נגר, בידיעותיו הרבות, ברגישות, קשב ומסירות אין-קץ למשימתו, הצליח להוביל כל אחד מאיתנו אל הצמתים שבהם הוא חווה עכבות וכישלונות, עוגמות נפש וצער בחייו ולמצוא את האור למנף את הרגשות וההשלכות הנלוות, למקום של התפתחות ותיקון.
בנוסף, למדנו למצוא עוצמות וכוחות שטמונים בתוכנו ולראות את כל הטוב שיש בחיינו ובחובנו. ועל כך אודה לו הרבה אחרי תום הקורס.
בברכה, אווה דהאן

קורס רפואה וקבלה שלב ב', מכללת גליל מערבי
עם סיום הקורס רצוני להודות לך על מה שהענקת לנו במסגרת הקורס, מתוך ים אוצרות הקבלה ,בחרת כלים בהם נעזרנו ונוכל לעזור לאחרים ולכל מי שזקוק לריפוי,פיזי נפשי ,ורגשי,,,,,כמטפל הוליסטי ינקתי את הידע באהבה וחומר הלימוד תאם את יכולת הקיבול של הכיתה.
אין ספק שיש עוד מה ללמוד לשנן שוב ושוב,אך בעזרתך הבנו את העיקרון ונלך בדרך בה הנחת אותנו בהבנה וסבלנות.
בעזרת הכלים שלמדנו במהלך הקורס,התוודענו להיבטים שונים באישיות ונשמת האדם וחייו. העשרת את הידע שרכשנו בשלב א של קורס הקבלה והיום יוצאים לדרך חכמה מובנת יותר,על כך מודה אני לך בשמי ובשם כיתת הלימוד
בברכה דניאל ברוך נהריה