מזל טלה

חכמת הקבלה בכלל וספר יצירה בפרט מסבירים שהכוכבים והמזלות נוצרו ע"י צירופי אותיות האלף בית העברי כפי שה- DNA הוא הקוד הגנטי שמהווה את התכנה ליצירת בן אדם.

חודש ניסן נשלט על ידי כוכב מאדים ועל ידי מזל טלה. זה הוא החודש הראשון של השנה העברית וגם החודש המשפיע על כל חודשי השנה.

התבוננות על צמד האותיות השולטות ולמה כל אחת מהן מסמל מאפשר לנו שליטה בכוחות השמימיים המשפיעים עלינו באותו חודש.

כוכב מאדים נברא ונשלט על ידי האות "ד".

מזל טלה נברא ונשלט על ידי האות "ה".

האות "ד" בכתיב מלא "דלת" מורה על מצב של דלות או חוסר. לכן בני מזל טלה נרדפים כל הזמן על ידי תחושת חוסר. הצורך שלהם למילוי ולתשומת לב הוא תמידי ונפגעים מאוד מחוסר תשומת לב.

עפ"י ספר יצירה, האנרגיה החיצונית השלילית של מאדים היא זו של מלחמה ואילו האנרגיה הפנימית של מאדים היא של שלום. לאיזה תדר מתחברים? זה תלוי בבחירה החופשית של בן מזל טלה.

האות "ה" יש לה השפעה חזקה וישירה על המזל. הכוח שלה הוא לברוא, להוציא לפועל. לכן יש לבני מזל טלה כוח מניע העוזר להוציא פרויקטים לפועל.

מבחינה אסטרולוגית, בני מזל טלה חייבים להיות תמיד בראש. אם מישהו יפריע להם הם פשוט ינגחו בו. כל רעיון חייב להיות שלהם והם ילכו עם כל דבר עד הסוף. הם ילדותיים וידידותיים מהרגיל. הם אמיצים, מרדנים ומאד אימפולסיביים ואנרגטיים. הם טובים בספורט אישי.

כוכב מאדים נותן לנו מתנה בחודש זה אם נבין שהמלחמה האמיתית שלנו היא נגד הגאווה והאנוכיות. אם ננצח, נוכל לעמוד בראש הכוח שמוביל את העולם מחושך לא