קל ללמוד קבלה 

קבלה למתחיל – לימוד שיעורי קבלה באמצעות האינטרנט

לכניסה לקורסים לחצו כאן

(נא לקרוא את התקנון בהמשך הדף)

אדם מתבונן במחשב

שלום רב

עקב הצורך ללמוד קבלה גם במקומות המרוחקים מהמרכז, ועקב עומס בתחבורה, אנו פותחים בערוץ לימודי חדש, מכללה ללימודי יהדות וקבלה באינטרנט

השיעורים מוקדשים לעילוי נשמת ברוך בן אברהם וגניה ז"ל ורעיתו רבקה בת דוד ואיטה ז"ל

 

תקנון הצטרפות

מטעמי נוחות נוקט התקנון בלשון זכר, ואולם כל הנאמר בו מתייחס לנשים ולגברים כאחד.

הלימוד בשיעורים על תכניהם, מוצעים לך בכפוף לקבלתך את כל התנאים הכלולים בתקנון זה.

הגלישה לשיעורים ו/או הרשמתך כמנוי לקבלת שירותיו, ייחשבו להסכמה מצדך לתנאים אלה.

הנהלת המרכז רשאית לעדכן את תנאי התקנון מעת לעת.

ההרשמה כמנוי מיועדת ומותרת לגילאי ח"י ומעלה בלבד. בהרשמתך הנך מצהיר כי גילך אכן מעל 18 שנה.

הרישום באתר הוא לשימוש האישי והבלעדי של הגולש אשר אינו רשאי להעביר את הרשאת השימוש לאדם אחר כלשהו.

בכוונת הנהלת המרכז שהשיעורים יהיו זמינים כמפורסם, יחד עם זאת אין ביכולתו להתחייב לזמינות רצופה ללא תקלות ואו שינויים בלוח ההרצאות שיפורסמו מעת לעת, לא יינתן כל פיצוי כספי/זיכוי בשל תקלות או הפסקות בשירות.

הלימוד אינו מהווה תחליף לקבלת ייעוץ מכל סוג שהוא, בכל בעיה או שאלה אחריות המשתמש היא לקבל ייעוץ מקצועי הולם המותאם לו באופן אישי. המרכז אינו אחראי על החלטות ו / או פעולות ועל ההשלכות הכלכליות שלהם ו / או השלכות אחרות שנעשו על בסיס המידע, תכנים ושירותים שבשיעורים.

כל זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים בקשר לשעורים הם של הנהלת המרכז.

על התקנון יחול הדין הישראלי. סמכות השיפוט לגביו לבתי המשפט המוסמכים בתל אביב.

 

 מדיניות פרטיות

מטרת מדיניות זו להסביר מהם נוהגי החברה ביחס לפרטיות המשתמשים באתרים, וכיצד משתמשת החברה במידע, הנמסר לה על-ידי המשתמשים באתר או הנאסף על-ידה בעת השימוש באתר. למעט אם צוין במפורש אחרת למונחים מוגדרים תהא המשמעות שניתנה למונחים אלו בהסכם תנאי השימוש.

1.1.    פרטייך האישיים ו/או מידע אישי ו/או פרטי הזיהוי (להלן: "מידע אישי") אשר עמותה מקבלת ממך בעת ההזמנה, נועדו לצורך רכישת המנוי.

1.2.   המידע האישי, כמו גם מידע על רכישות באתר (להלן: "המידע"), לא יישמרו במאגר המידע.

1.3.   העמותה משתמשת  בשילוב של טכנולוגיות אבטחה, לרבות הגנה על האתר באמצעות טכנולוגיות הצפנה SSL, נוהלי אבטחה ואמצעים ארגוניים אחרים בכדי להגן על המידע  מפני גישה, ו/או שימוש ו/או גילוי לבלתי מורשים בעמותה ו/או צדדים שלישיים מכח ההסכם ו/או הדין.

1.4.  בנוסף, כפי שפורט בהסכם תנאי השימוש סליקת כרטיסי האשראי של רוכשים דרך האתר מתבצעת באמצעות ספק הסליקה והעמותה אינה שומרת פרטי כרטיסי אשראי שנמסרו על ידי משתמשי האתר בשרתיה.  

1.5.    חלק מן השימושים באתר ו/או השירותים הניתנים באתר מצריכים הרשמה אשר במסגרתה תידרש למסור פרטים אישיים, ומבלי לגרוע מכלליות האמור לעיל, כגון שמך המלא וכתובת הדוא"ל שלך (להלן:"ההרשמה"). על כן, הינך מצהיר בזאת כי הפרטים אישיים אשר נמסרים לעמותה במהלך ההרשמה נעשים מרצונך החופשי ובהסכמתך.

1.6. העמותה תהא רשאית לשלוח אליך מדי פעם בדואר אלקטרוני דברי פרסומת בהתאם להוראות חוק התקשורת (בזק ושידורים) (תיקון מס' 40), התשס"ח-2008 ("חוק הספאם").