מזל תאומים

חכמת הקבלה בכלל וספר יצירה בפרט מסבירים שהכוכבים והמזלות נוצרו ע"י צירופי אותיות האלף בית העברי כפי שה- DNA הוא הקוד הגנטי שמהווה את התכנה ליצירת בן אדם.

חודש סיוון נשלט על ידי כוכב כוכב (מרקורי) ועל ידי מזל תאומים.

התבוננות על צמד האותיות השולטות ולמה כל אחת מהן מסמל מאפשר לנו שליטה בכוחות השמימיים המשפיעים עלינו באותו חודש.

כוכב מרקורי ששמו העברי "כוכב", נברא ונשלט ע"י האות "ר".

מזל תאומים ניברא ונשלט על ידי האות "ז".
חיבור שני האותיות יחד היא המילה ,רז" (אותו ערך מספרי של סוד) ולכן בני מזל תאומים אוהבים לדעת כמה שיותר, יש להם סקרנות מפותחת מאד וצמאים לדעת הכל.
ניתן לומר שאם אתה רוצה לדעת מה קורה בשכונה ומה שקורה בעיר שאל את בן מזל תאומים.
עם כל זה, בני מזל תאומים מאד שטחיים והדבר בא תחומי העניין שלהם משתנים באופן תדיר ולא מאפשר להם להעמיק בלמידת נושאים. המצב הזה נכון גם לגבי מערכות היחסים של התאומים. נאמנותו של התאומים מוטלת תמיד בספק אם הוא בכלל מוכן להתחייב לבן זוג אחד.
כוכב מרקורי הוא הכי קרוב לשמש ומעניק את היכולת לראות הרבה יותר בבירור יותר מצד אחד של התמונה. המהירות של מרקורי משתקפת במהירות המחשבה של בני מזל תאומים.
כדי לגלות את האור בחיים שלהם חייבים בני מזל תאומים להפנים שעל אף שישנם שני צדדים לכל מטבע הם אמנם שייכים לאותו המטבע ואין באמת שום הבדל ביניהם.
עליהם לגבור על ההפכפכות שלהם והדחף לתחומי עניין משתנים.
האות "ר" ריש מרמזת על "ריש" או חוסר. זה הוא מקור הצימאון שלהם לאינפורמציה. אפילו קצת מכל דבר יביאם על סיפוקם.
קרבתו של כוכב כוכב (מרקורי) לאור מעניק יכולת ייחודית לחדור אל תוך הרבדים הפנימיים של המודעות שלנו ושם נמצאת האמת. צירוף אותיות החודש (רז) מעידים על כך. לכן מתן תורה המתין עד חודש סיוון כי אז יש הרבה פחות מסכים וניתן להתחבר לסודות היקום.
השם כוכב כוכב (מרקורי) הוא ייחודי. כמו לקרוא לילד "ילד". זה מכוון שקרבתו של כוכב היא רק בזכות כך שהוא משדר את הענווה שלו. הוא לא רואה שום הבדל בינו לבין יתר הכוכבים. זה הוא המפתח היחיד למתן תורה ולכוח ביטול המוות שניתן להתחבר אליו בחג השבועות.
התיקון שלנו בחודש תאומים ושל בני מזל תאומים היא להגיע לדאגה אמיתית, לסבלנות ולסובלנות ולנאמנות לזולת. השדה של השכן אינו יותר ירוק. הוא ירוק רק אם יטפל בו וידאג לו באהבה.