קורס מבוא לקבלהקורס מבוא לקבלה

 "חלון ההזדמנויות"   קורס מקוצר לחכמת הקבלה

חדש בקריות – פיתוח אינטליגנציה רוחנית באמצעות לימודי הקבלה – החלה הרשמה לקורס מבוא שיתקיים בימי רביעי, שישה מפגשים החל מ-  3/9/14   18:30-19:00    עלות: 300  ש"ח

הרשם לקורס מבוא עכשיו! 

חכמת הקבלה מגלה את המשמעות של החיים, עוזרת לגלות את התכנים הרוחניים החבויים בתוך כל אחד.      על-פי תפיסתו של ויקטור פראנקל בספר אדם מחפש משמעות,  הרצון העמוק ביותר של האדם, הוא שאיפה למשמעות והבנה של חייו והעולם שבו הוא נמצא, הבנה זו היא הכוח …..שיכול לעזור להתמודד עם סבל ומצוקה קשים ככל שיהיו. הוא טוען שאדם בעל אמצעים, אשר איבד את התכלית, סובל מתחושה של חוסר משמעות אותו הוא מכנה "ריק קיומי", שהסימפטום הראשי שלה הוא שעמום. בהקשר של הלא-מודע, הוא טען כי בנוסף לדחפים ויצרים יש בו גם תכנים רוחניים

קבלה קורס מבוא -קבלה למתחיל

מטרת הקורס:

ללמוד ולהכיר את הידע שמציעה חכמת הקבלה בהסתכלות חדשנית, פתוחה ומודרנית. לימוד ידע הקבלה מאפשר בחינה מרעננת של חיינו ופותח פתח לשינוי והצלחה בחיים.

הקורס יעסוק בנקודות הבאות:

מפגש ראשון:
הלימוד מפתח את האמת של הנשמה – משל תפוח האדמה. משחק החיים – האם יש חוקים למשחק? האם משהו פעם לימד אתכם את החוקים? מה באמת אנחנו רוצים? באיזה מישור מתרחשים השינויים האמיתיים? איך מתחברים לאותו מישור?
מפגש שני:

עולם האין סוף – איך הכול התחיל? מדוע נוצר העולם? איך בריאת העולם קשורה אלי באופן אישי – כוח הבורא שבתוכנו. מהי סיבת החיים? מקור הבחירה החופשית! מדוע אנשים נושכים את היד המאכילה אותם(כפיות טובה)? מהו צמצום? מהו לחם ביזיון?

מפגש שלישי:

הדרך לגילוי האור – כוח התנגדות. דוגמאות- השמש וגופים המחזירים אור. מנורת חוט הלהט. האוזן האנושית! ישום כוח התנגדות-דוגמאות ותובנות מהחיים(התנהגות בכביש,ילדים,כאב- ראש,בוס מעצבן שיורד לחיים ועוד…) שיפור מערכות יחסים!

מפגש רביעי:

היריב במשחק – מיהו היריב האמיתי? כיצד מזהים אותו? איפה הוא נמצא? מדוע הוא קיים? מדוע קל להתמכר לשלילי? מדוע יש סבל ורוע בעולם? מדוע אנשים טובים סובלים? איפה הבורא כשצריכים אותו? איפה שדה הקרב האמיתי? שיפור מערכות יחסים!

מפגש חמישי:

סדנא – הבנות המחזקות אותנו בהתמודדות בחיים. העמקת והפנמת הידע שנלמד הלכה למעשה

מפגש שישי:

השפה העברית – בעשרה מאמרות נברא העולם? מהו הכוח הטמון באותיות, ואיך להשתמש בו? טכניקת המדיטציה הקבלית לשימוש יומיומי. מהם 72 שמות של הבורא? מהו הכוח הטמון בשפה הארמית? מהו הכוח של ספר הזוהר?

 

 

איפה נפגשים?

הקורס יתקיים בבית יד לבנים – מתחם בית כץ קריית ביאליק

לפרטים והרשמה התקשרו עכשיו: מ9:00 – 16:00 טל' – 09-7404969

הקורס המרוכז לשנים עשר שעות אקדמאיות

לתאום והרשמה 054-6365057

הרשם לקורס מבוא עכשיו!