בחירות

בכל מערכת בחירות יש אנשים המבטיחים ומתיימרים לעשות את ההבדל ולגרום לשינוי המיוחל. הם יביאו ביטחון ושלום,יצילו את הכלכלה וכ”ו… במציאות אנחנו רואים שזו
אותה גברת בשינוי אדרת.
כמו ששרה יהודית רביץ " דברים שרואים מכאן לא רואים משם "
מדוע !?
העולם שלנו פועל על אנרגיה, משפיע ומושפע מאנרגיה.
ברובד האנושי, מחשבות והתנהגות של הרבה אנשים יוצרת שדה אנרגטי.
האנרגיה הזאת משפיע על מקבלי ההחלטות במודע או שלא במודע!
ולכן ברוב המקרים המנהיגים הם לא יותר מ"בובה על חוט" שכוחות עליונים החזקים מהם שולטים בהם. הכוחות הללו נובעים מהשדה האנרגטי הנוצר מהתנהגות הציבור בכללותו.
במידה והעם נמצא באחדות, השדה האנרגטי הנוצר נוטה להיות חיובי יותר ויותר וקל יותר למנהיגים לפעול בכיוון הנכון. במידה ויש אנרגיה שלילית בעם כגון תסכול כעס, חוסר אמון, חוסר תקווה חוסר פרגון הדדי, חוסר גמילות חסדים ועוד… השדה האנרגטי הנוצר נוטה להיות רע והמנהיגים יהיו בכיוון של "בובה על חוט", הם לא ישלטו, לא ינהלו את הסיטואציות ויהיו מנוהלים על-ידי המציאות.
.
יש חוסר הבנה מהותי והוא: לא ניתן לשנות את המציאות הגשמית ללא שינוי תפיסה רוחנית. כל עוד חושבים שאפשר לרמות, לשקר, לדבר רע אחד על השני, לבגוד והכול יהיה בסדר אז אנחנו בבעיה גדולה. כאשר מספיק אנשים בציבור, יתנהגו בגישה חדשה, מפרגנת תומכת, יתעורר כוח מיוחד שיגרום לכך שהחיים יתחילו לזרום בכיוון חיובי.
רק מנהיג הגורם לעם להיות במודעות וגישה חיובית יוכל לשנות את המציאות מלמעלה כלפי מטה! וגם אז הבחירה עדיין תישאר בידי העם.
דוגמא לנאמר לעיל מוצאים בסיפור הדרמטי לאחר חטא העגל במדבר. בספרי הקבלה כתוב, שמשה רבנו, המנהיג הרוחני של העם, מאבד 999 מדרגות של רוחניות מכוון שהעם נפל נפילה רוחנית. הנפילה הייתה כל כך חזקה שהיא גרמה שאפילו אדם במדרגת משה רבנו איבד כוח רב, באופן זמני.
בברכה ובידיעה שהשינוי המיוחל קרוב יותר ממה שחושבים
יחזקאל נגר