הילינג ופסיכוקיברנטיקה

לריפוי מצבים נפשיים ופיזיים

מנחה: צפורה צביה נגר

נושאים מרכזיים:

1. פסיכוקיברנטיקה – טכניקה ל-reprograming של המוח, תלמד/י איך לגייס את המנגנון הנפשי הפנימי שבך כדי להפוך הרגלי חשיבה והרגלים רגשיים מועילים להרגלים אוטומטיים (כמו:מרץ, בטחון, כושר התאוששות ועוד) ובכך להפנות את הקשב לתפקודים מורכבים יותר ולהשגת מטרות.

2. ריפוי פיזי באמצעות הילינג אנרגטי לאיזון מרדיאנים וצאקרות. • פתיחת צ'אקרת העין השלישית. • פתיחת צ'אקרת הלב. • ניקוי וריפוי מערכות הגוף.

אורך הקורס 10 מפגשים של 3 שעות.

לשאלות נוספות בנושא והרשמה למפגש ראשון: התקשרו לצפורה בטלפון: 054-7635057

קבלתי את ההצעה לפתוח בלוג, והנה הוא באוויר, אשמח לענות על שאלות ולהתכתב אתכם

נשאלתי בטלפון על קורס "הילינג ופסיכוקיברנטיקה" שאתן בקרוב…

מניסיון ומחקר שעשיתי במשך שנים, גם ממקורות קבליים וגם ממידע שקראתי ולמדתי ממקורות אחרים ביניהם פסיכוקיברנטיקה, הבנתי עד כמה הרגלים שליליים משפיעים על בריאות הנפש והגוף של האדם.
כתוצאה מהמחקר, ערכתי קורס ייחודי  להקניית הרגלים  חיוביים מחשבתיים ורגשיים, שהופכים להיות אוטומטיים  והם מפתח לריפוי נפשי ופיזי.
כאשר את/ה בריאים פיזית ונפשית ובעל הרגלים חשובים הפועלים באופן אוטומטי, הרגלים כגון: חשיבה חיובית, ריכוז, בטחון עצמי, כושר התאוששות ועוד. את/ה פנוי פנימית ופיזית לעשות את מה שבאמת רוצים לעשות בחיים,  פנויים לייעוד ולמטרות בחיים.

על מנת להצליח מתכנתים מחדש של אותם דפוסים במוח, על ידי טכניקה פשוטה  ביותר והיא בנויה על "חוק המאמץ המזערי" .
בניתי רשימה של כ- 18 הרגלים מחשבתיים פיזיים ורגשיים שעליה נעבוד בקורס, אני אסביר את השיטה שבאמצעותה הופכים הרגל שלילי לחיובי, אפשר לשנות הרגלים של שנים גם חרדות, פוביות, תשישות נפשית, דיכאון, אובססיות וחוסר בטחון . הרגלים שלמעשה התחילו מהרגל  קל אוטומטי, לחשוב ולהרגיש באופן שלילי שהתעצמו והפכו להרגל שלילי כרוני, המנהל את החיים ולא מאפשר שליטה עצמית להגשמת מטרות ויעוד אישי. ואז קוראים לו: "מחלת נפש".

חלק נוסף חשוב בקורס מוקדש להילינג וריפוי פיזי, אנחנו משדרים וקולטים באופן מתמיד אנרגיה דרך מרכזי אנרגיה שלנו- הצ'אקרות שמשפיעים על הבריאות שלנו, ואנחנו יכולים להשתמש בהם באופן מודע לריפוי אם נדע איך לעשות זאת. נתמקד בריפוי צ'אקרת הלב  וצ'אקרת העין השלישית לבהירות מחשבתית